Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/menoavil/domains/menoavilys.org/public_html/naujas/wp-includes/post-template.php on line 317

Gamyba

Paperback VR sketch 01

Minkšti viršeliai VR

Interaktyvus projektas, 20 min., planuojama premjera 2023 m.

Keturių virtualios realybės patirčių serija, kurios jungiamoji ašis – klasikinė lietuvių literatūra. Patirtys nukelia į vizualų Jono Biliūno, Antano Baranausko, Kristijono Donelaičio kūrinių pasaulį. Žiūrovas tampa vienu iš kūrinių personažų, betarpiškai dalyvaujančiu kūrinio veiksme, išgyvenančiu personažo emocines būsenas ir net galinčiu pakeisti veiksmų eigą. Žodis tampa vaizdu, kuriame gyvena žiūrovas.

Apie projektą plačiau →

StikliniaiDrambliai_Dykuma_A4_kinokid

Stikliniai drambliai

Animacinis filmas, 12 min, planuojama premjera 2023

Šešiametė Laura netikėtai prisimena paskutinį vakarą, praleistą su močiute Marcele. Tąkart ji sudaužė stiklinę dramblio figūrėlę iš močiutės kolekcijos ir tai nuo jos nuslėpė. Slegiama kaltės mergaitė nepaliauja galvojusi, jog tai ir tapo močiutės mirties priežastimi. Laura bando pakeisti praeitį, tikėdamasi išgelbėti močiutę.

Apie projektą plačiau →

Once_Upon_a_Vilnius_still_4

Čia buvo Vilnius

Dokumentinis filmas, 23 min, planuojama premjera 2021

Vilniaus mieste, garsėjančiame savo istoriniu paveldu ir unikaliu charakteriu, vyksta ženklūs pokyčiai. Kai kurių kamera užfiksuotų gyvenimo fragmentų jau nebėra, tačiau filmas ne tik liudija tai, kas išbluko užmarštyje, bet ir žvilgteli į tai, kas dar laukia.

Apie projektą plačiau →

moramora_still_09-1

Mora Mora

Animacinis filmas, 10 min, planuojama premjera 2021

Maža mergaitė Mora keliauja po ištuštėjusį fantastinį pasaulį, atspindintį jos emocijas. Išsigandusi tamsaus iš jūros kylančio šešėlio, mergaitė užsiropščia ant vandenyje plūduriuojančio fortepijono ir, spausdama klavišus, atranda savo galią sukelti vėją. Audra bloškia fortepijoną ir jame pasislėpusią mergaitę į krantą.

Apie projektą plačiau →

snowshelter_still_01

Sniego pastogė

Animacinis filmas, 16 min, 2020

Atšiauri žiema karo suniokotame mieste. Po sprogimų praėjo keli metai, miestas pamažu atstatomas. Trisdešimtmetis Kostas gyvena apleistame bute kartu su būriu nepažįstamųjų. Jis grumiasi ir dėl išgyvenimo, ir dėl truputėlio komforto šioje niūrioje aplinkoje. Vieną naktį Kostas vos nesudegina buto norėdamas pamiegoti šilčiau. Kambariokai pradeda jo nekęsti, todėl Kostas turi susirasti kitą pastogę.

Apie projektą plačiau →

ANIMUS_ANIMALIS_01

Animus Animalis (istorija apie žmones, žvėris ir daiktus)

Dokumentinis filmas, 69 min, 2018

Taksidermistas, elnių augintojas ir zoologijos muziejaus darbuotojas gyvena aplinkoje, kurioje riba tarp gyvenimo ir mirties tapusi beveik nepastebima. Kol žvėrių iškamšos rungiasi dėl gyviausios pozos bei tikriausio žvilgsnio, žmogus vis bando sustabdyti laiką ir sugrąžinti gyvybę daiktams, kuriuose jos seniai nebėra.

Apie projektą plačiau →