Projekcijos

Nemokamų filmų peržiūrų ir jas lydinčių pokalbių su psichologu ciklas. Šie visuomenės ir specialistų dėmesio susilaukę seansai gimė kaip atsakas pandemijos sukeltiems emociniams išgyvenimams. Tad bendradarbiaujant su profesionaliais psichologais filmai tampa atspirties tašku atviram pokalbiui, pasidalinimui patirtimis ar praktiniais patarimais. Peržiūros ir aptarimai vyksta tiek gyvai, tiek virtualiu būdu. Likus savaitei iki filmo aptarimo, jis įkeliamas į šią svetainę ir pradedami siųsti nemokamų peržiūrų kodai.

„Projekcijų“ dalyvių atsiliepimai:

Patiko, nes primena knygų klubą. Informacija, gauta peržiūrėjus filmą, tampa vertingesnė, kai ją transformuoji į patirtį, o tai apmąsčius virsta suvokimu. Vadinasi šioje iniciatyvoje lavini savo pažinimo procesą, o tai gali turėti netikėtų pasekmių, tarkime, atnešti naujų idėjų.

Ačiū už tokio pobūdžio projektą, galimybę namuose pamatyti įdomius filmus, sudalyvauti diskusijose. Ypač pamąstyti apie sąsajas tarp filmų siužeto ir šiandienių aktualijų, mūsų „izoliuotos“ kasdienybės ir pasaulio suvokimo.

Labai lauksime ir Jūsų atsiliepimų užpildant šią anketą. Jūsų nuomonė padės mums planuoti sekančius renginius ir pagerinti jūsų patirtis „Projekcijose“.

„Meno avilys“ projektą „Projekcijas“ organizuoja drauge su Panevėžio, Kauno, Palangos visuomenės sveikatos biurais.

Kontaktai:

Ona Kotryna Dikavičiūtė
projekcijos@menoavilys.org
+370 614 64 042