Kauno Projekcijos 2022

Medijų edukacijos ir tyrimų centras „Meno avilys“ ir Kauno visuomenės sveikatos biuras kaunietes ir kauniečius kviečia dalyvauti paskutiniuose dviejuose 2022 metų KAUNO PROJEKCIJŲ susitikimuose – kino centre „Romuva“ vyksiančiuose nemokamuose seansuose ir filmų aptarimuose su emocinės sveikatos specialistėmis.

PROJEKCIJOS – tai filmų peržiūrų ir pokalbių ciklas, skirtas emocinei savijautai ir kasdien patiriamiems iššūkiams reflektuoti. Bendradarbiaujant su profesionaliomis|iais psichologėmis|ais filmai tampa atspirties tašku atviram pokalbiui, pasidalinimui patirtimis ar praktiniais patarimais.

REGISTRACIJA (būtina): https://forms.gle/2RRHxkuqqheLK5dm6

KAUNO PROJEKCIJŲ kalendorius:

– gruodžio 6 d. 17.30 val. filmas VILTIS ir susitikimas su psichologu

APIE FILMĄ

VILTIS (Hope), rež. Maria Sødahl, 2019, Norvegija, Švedija, 126 min

Gražūs namai, penki nuostabūs vaikai, mylintys draugai, sėkminga karjera ir mirtina diagnozė. Taip prasideda septynias dienas truksiantis menininkų ⎯ 43-ejų Anjos ir 59-erių Tomo ⎯ šventinis laikotarpis. Gali būti, kad Anjai liko gyventi trys mėnesiai. Pora privalo pamilti iš naujo, kad atrastų vienas kitame stiprybės. Ir vilties, kuria prie kalėdinio stalo reikės pasidalyti su didžiule šeima. Šią istoriją filmo autorė Maria Sødahl išgyveno su savo vyru, kino režisieriumi Hansu Petteriu Molandu, jai susirgus onkologine liga.

Filmai bus rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais.