ATVIRAS KVIETIMAS: kultūrinių renginių erdvė po Liubarto tiltu

Modesto Endtriuškos nuotr.

Mieli bičiuliai ir bičiulės, kviečiame įvairių meno sričių organizacijas jungtis į vasaros renginių ciklo „Gilios upės tyliai plaukia“ programą.

Jau ketvirtą vasarą Liubarto patiltė taps bendruomeniška erdve, kurioje susitiks įvairios kultūros ir meno organizacijos bei turiningų vakarų laukiantys miestiečiai|tės. Minint sostinės 700-ąsias metines, norime, kad vilniečių pamėgtas „gilių upių“ projektas taptų kultūros ir meno įvairovę atspindinčia erdve. Kviečiame į programą jungtis ne tik audiovizualinių medijų srityje dirbančius kolegas|es, bet ir įvairių sričių kultūrą pristatančias organizacijas bei nepriklausomus|as kuratorius|es. 

Plačiau apie projektą: https://menoavilys.org/giliosupes

Projekto laikotarpis: birželio 27–rugpjūčio 4 d.

Siūlomo renginio forma: labiausiai laukiame muzikos, literatūros, scenos menų, šiuolaikinio meno ir kitų formų renginių pasiūlymų. Sulaukus pasiūlymo rodyti filmus, prioritetas bus teikiamas tarpsritiškumo aspektą turintiems seansams, pavyzdžiui: kino performansams, audio-kinui, filmo peržiūrai ir ją lydintiems skaitymams arba muzikiniam pasirodymui ir pan. Vienai organizacijai galėsime skirti vieną vakarą programoje.

Visi po Liubarto tiltu vyksiantys renginiai bus nemokami

„Meno avilio“ komanda atrinks iki 4 pasiūlymų, prie kurių įgyvendinimo pagal galimybes prisidėsime turima technine baze, viešinimu ir pagalba ruošiant erdvę renginiui.

Norėdami pateikti pasiūlymą, iki kovo 31 d. užpildykite šią anketą: https://forms.gle/5FeJ49cbudc2LvYR8

Su visais susisieksime iki balandžio 17 d.

Jei kiltų klausimų, rašykite projekto vadovei Onai Kotrynai ona.dikaviciute@gmail.com