Panevėžio projekcijos

Meilė ir malonė

rež. Bill Pohlad | 2014 | JAV | 122 min. | Drama
Filmas prieinamas lapkričio 30 – gruodžio 6 dienomis.
Filmo aptarimas su psichologu Jokūbu Gužu –gruodžio 6 d. 19 val. platformoje „Zoom“.

Šviesiaplaukė Melinda nė nenutuokia, kas ką tik įžengė į jos automobilių saloną. Bet pamačiusi kojas, keliamas iš kadilako, ji iškart supranta, kad tai Brajenas Vilsonas – grupės „Beach Boys“ įkūrėjas, lyderis ir kultinių dainų autorius. Kuo artimiau Melinda ima su juo bendrauti, tuo daugiau sužino apie jo gyvenimą ir sunkią vaikystę. Ji pastebi, koks liguistas perfekcionistas yra Brajenas, ir sužino apie jam psichoterapeuto diagnozuotą ligą. Ar jis tikrai kenčia nuo paranojinės šizofrenijos? Gal visai kitos priežastys jam sukelia panikos priepuolius. Galbūt tai jautrumas garsams, kartais vis smarkiau skambantiems jo galvoje? Ir galbūt dainos yra jo būsenos atspindys?

Kviečiame į filmo aptarimą su psichologu Jokūbu Gužu, kuris vyks „Zoom“ platformoje gruodžio 6 dieną, 19:00. Jo metu, atsispiriant nuo filmo, kalbėsime apie psichikos sutrikimus ir kūrybiškumą. Registracija.

  1. Užpildykite registracijos formą ir laukite laiško su registracijos patvirtinimu Jūsų nurodytame el. pašte.
  2. Užsiregistravus „Projekcijose“, kartą per mėnesį iki gruodžio Jums bus atsiunčiamas kvietimas žiūrėti naują filmą ir dalyvauti jo aptarime „Zoom“ platformoje. 
  3. Užsiregistravus filmo peržiūrai ir virtualiam susitikimui, elektroniniu paštu atsiunčiamas kodas, kurį įvedus apačioje esančiame langelyje galite pradėti žiūrėti filmą.
    Dėmesio: aktyvavus kodą, filmas bus prieinamas 48 valandas. 
  4. Prisijungimas prie virtualaus filmo aptarimo atsiunčiamas dieną prieš susitikimą. Patikrinkite ir šlamšto (spam) aplanką elektroniniame pašte – kartais laiškai įkrenta ten.

Kilus klausimams, kreipkitės elektroniniu paštu: projekcijos@menoavilys.org
Nemokamų peržiūrų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos apie filmą

Režisierius – Bill Pohlad
Scenarijaus autoriai – Oren Moverman, Michael Alan Lerner
Aktoriai –  John Cusack, Paul Dano, Elizabeth Banks, Paul Giamatti
Operatorius – Robert D. Yeoman
Dialogai – anglų k.
Subtitrai – lietuvių k.

Peržiūras inicijuoja: Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuras.
Organizuoja: kino ir medijų centras „Meno avilys“.