Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/menoavil/domains/menoavilys.org/public_html/naujas/wp-includes/post-template.php on line 317

Palangos projekcijos

Mano sesutė

Sanna Lenken 2015 | Švedija, Vokietija| 95 min
Filmas prieinamas balandžio 28 – gegužės 6 dienomis

Kadrai iš filmo

Anonsas

Dvylikametę Stelą kankina rimtos problemos – kaip išmokti bučiuotis? Juk reikia būti pasiruošusiai, kai išdrįsi į pasimatymą pakviesti dailiojo čiuožimo trenerį! Čiuožti taip elegantiškai kaip vyresnei sesei Katjai jai nepavyksta, bet Stelai tai nė motais: kam rūpi, jei porą kartų nugriuvai ant užpakalio? Valiūkiškai mirktelėti akį žaviajam treneriui – daug rimtesnis išbandymas! Katjos rūpesčiai kitokie: ar galima šiandien valgyti traškučių, o gal geriau nubėgti dar vieną kilometrą? Juk artėja varžybos. Kiekvieną dieną suvalgomo maisto porcijos vis mažėja, bet Katja tai kruopščiai slepia nuo šeimos. Paslaptį netyčia sužino mažoji Stela.

„Būdama paauglė turėjau valgymo sutrikimų. Šiuo filmu norėjau atskleisti, ką reiškia būti maža mergaite, kuriai tenka susidoroti su didele įtampa ir visuomenės spaudimu elgtis ir atrodyti pagal tam tikrus standartus. Sutikusi daugybę talentingų, gražių merginų, sergančių anoreksija, supratau, kad privalau sukurti šį filmą“, – sako režisierė Sanna Lenken.

Daugiau informacijos apie filmą

Režisierė – Sanna Lenken
Scenarijaus autorė – Sanna Lenken
Vaidina – Rebecka Josephson, Amy Deasismont, Henrik Norlén, Annika Hallin
Operatorius – Moritz Schultheiss
Dialogai – švedų k.
Subtitrai – lietuvių k.

Peržiūrą inicijuoja: Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras
Organizuoja: Kino ir medijų centras „Meno avilys“