Kauno projekcijos

Dar po vieną

rež. Thomas Vinterberg | 2020 | Danija | 116 min | Drama, Komedija | N-16
Filmas prieinamas lapkričio 3–11 dienomis.
Filmo aptarimas su psichologu Antanu Grižu – lapkričio 11 d. 19 val. platformoje „Zoom“.

Yra teorija, kuri teigia, kad žmogaus kraujyje nuo gimimo turėtų nuolatos veikti nedidelis alkoholio kiekis, o saikingai jį vartodami galime tapti atviresniais, išsklaidyti nerimą, išlaisvinti kūrybingumą. Įkvėpti tokios idėjos, Martinas ir trys jo draugai, gyvenimo išvarginti vidurinės mokyklos mokytojai, įsitraukia į eksperimentą – darbo dienomis palaiko nuolatinį girtumą. Jeigu nuolat svirduliuojantis Čerčilis laimėjo Antrąjį pasaulinį karą, kas nuo vienos taurelės galėtų atsitikti mokytojams ar jų mokiniams? Linksmas ir gyvenimiškas filmas apie draugystę, laisvę, meilę ir – alkoholį. Europos kino apdovanojimuose „Dar po vieną“ buvo išrinktas geriausiu metų filmu.

Kviečiame į filmo aptarimą su psichologu Antanu Grižu, kuris vyks „Zoom“ platformoje lapkričio 11 dieną, 19:00. Jo metu, atsispiriant nuo filmo, kalbėsime apie priklausomybes ir vyrų emocinę sveikatą. Registracija.

  1. Užpildykite registracijos formą ir laukite laiško su registracijos patvirtinimu Jūsų nurodytame el. pašte.
  2. Užsiregistravus „Projekcijose“, kartą per mėnesį iki gruodžio Jums bus atsiunčiamas kvietimas žiūrėti naują filmą https://menoavilys.org/ internetinėje svetainėje ir dalyvauti jo aptarime „Zoom“ platformoje. 
  3. Užsiregistravus filmo peržiūrai ir virtualiam susitikimui, elektroniniu paštu atsiunčiamas kodas, kurį įvedus apačioje esančiame langelyje galite pradėti žiūrėti filmą. Dėmesio: aktyvavus kodą, filmas bus prieinamas 48 valandas. 
  4. Prisijungimas prie virtualaus filmo aptarimo atsiunčiamas dieną prieš susitikimą. 

Kilus klausimams, kreipkitės elektroniniu paštu: projekcijos@menoavilys.org
Nemokamų peržiūrų skaičius ribotas.

FILMAS UŽRAKINTAS

Daugiau informacijos apie filmą

Režisierius – Thomas Vinterberg
Scenarijaus autoriai – Thomas Vinterberg, Tobias Lindholm
Vaidina – Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang
Operatorius – Sturla Brandth
Dialogai – danų k.
Subtitrai – lietuvių k.


Prakaituok

Penktasis Kauno Projekcijų filmas „Prakaituok!“ (rež. Magnus von Horn) prieinamas svetainėje nuo gruodžio 2 dienos. Virtualus aptarimas vyks gruodžio 8 d., 19 val. Registracija.

Peržiūrą inicijuoja: Kauno miesto visuomenės sveikatos biuras.
Organizuoja: kino ir medijų centras „Meno avilys“.