Daugiau nei 15 metų veikdami (-os) kultūros edukacijos lauke, jaučiame nuolatinį poreikį tobulėti. Kadangi vieniems (-oms) mokytis ne taip smagu, kviečiame jus, mieli kolegos (-ės), praleisti laiką kartu dviejuose seminaruose „Meno avilio“ sinematekoje, Goštauto g. 2, Vilnius. Artėjant Kalėdoms, nusprendėme juos skirti atvirumui ir bendradarbiavimui plėtoti.
SEMINARŲ PROGRAMA:
Networking’as: Kaip kurti tvarų ryšių tinklą?
Tikriausiai esate girdėję knygų autoriaus Tim Sanders posakį „Your network is your net worth“. Kaip ir bet kuri kita investicija, tinklaveika reikalauja laiko, dėmesio ir tikslingų pastangų. Tačiau rezultatas – apdovanojantis. Tai patvirtina daug sėkmingų profesionalų. Tik kodėl daugelis vis dar drovisi ar „tingi“ užkalbinti nepažįstamąjį? Kokios priežastys tai lemia ir kaip kurti naujus įpročius? Kaip įsivertinti ir auginti savo tinklą? Kurti platų ar mažesnį, bet daugiau dėmesio gaunanti ratą? Kaip savo kontaktų tinklą įgalinti padėti siekiant tikslų ir kaip už tai atsidėkoti? Savo patirtį papildydama įdomiausiais tarptautiniais tyrimais ir istorijomis, Networking’o (tinklaveikos) mentorė Kotryna patars kaip kurti tvarų profesinių ir asmeninių ryšių tinklą.
Apie lektorę Kotryną Stankutę
Per daugiau nei 15 metų profesinės ir visuomeninės veiklos Lietuvoje bei pasaulyje Kotryna sukūrė tvirtą ryšių tinklą. Dėl savo pomėgio burti ir jungti žmones prieš keletą metų ji ėmė vis dažniau gauti kvietimus
pasidalinti tinklaveikos patirtimi konferencijose ir mokymuose. Todėl sukūrė profesionalams skirtą paskaitą bei mokymus, kuriuose dalyvavę atranda naują požiūrio kampą, vertingų įžvalgų ir įkvėpimą sąmoningai auginti savo autentišką pažinčių ratą.
Šiandien Kotryna yra filantropo Mariaus Jakulio Jason fondo, teikiančio finansinę paramą mokslininkams, studentams ir antrepreneriams, norintiems grįžti ir kurti Lietuvoje, vadovė. Prieš prisidėdama prie šio fondo vystymo, beveik 6 metus vadovavo „Global Lithuanian Leaders“ –
tarptautiniam lietuvių profesionalų tinklui pasaulyje. Prieš grįždama į Lietuvą, Kotryna tris metus dirbo tarptautinėse organizacijose bei įmonėse Singapūre ir Malaizijoje.
Įtraukusis ugdymas – kaip ne atskirti, o įgalinti?
Seminaro tikslas – išsiaiškinti įtraukiojo ugdymo sąvoką ir reikšmę šių dienų visuomenei. Taip pat, siekiama pristatyti esminius ugdymo veiklos organizavimo ir turinio kūrimo principus, kurie padeda sumažinti ugdytinių atskirtį ir skatinti kiekvieno įsitraukimą į mokymosi procesą.
Apie lektorių Artur Adam Markevič
Programos „Renkuosi mokyti!“ alumnas ir vadovas. Taip pat specialiųjų klasių mokytojas metodininkas, dirbantis su skirtingo amžiaus vaikais, turinčiais didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių. Mokymų ir pranešimų apie įtrauktį švietime lektorius. Dr. Meilės Lukšienės premijos laureatas.
Norinčius (-as) dalyvauti, prašome registruotis pildant šią ANKETĄ iki gruodžio 6 d. imtinai.
„Meno avilio“ sinematekos duris prieš seminarus atveriame 9.30 val. ir labai laukiame Jūsų prie puodelio kavos / arbatos.